16 yaşındayım 5 yıldır adet görüyorum hormon testi yapıldı TSH 1.37 FSH 7.72 Lüteinleştiren hormon (LH) 10.23 Estradiol 26 Prolaktin 16.07

16 yaşındayım 5 yıldır adet görüyorum 5 yıldan bu yana hep düzensizim bir ara kistim vardı ama geçti şimdi doktora gittim ve hormon testi yapıldı TSH 1.37 FSH 7.72 Lüteinleştiren hormon (LH) 10.23 Estradiol 26 Prolaktin 16.07 Progesteron 0.83 Dehidroepiandrosteron sulfat 350.3 Total testesteron 0.73 değerlerim normal midir ? Endişeleniyorum doktoromuma göstermeme daha zaman var ama sizin düşünceniz nedir ? Teşekkür ederim,Sevgilerimle....

Tahlil.com Cevabı : http://tahlil.com/hormon-tahlili-soran-bayan-okurlarimiza-oneriler/ ....