TSH 2.29 PROLAKTIN22.30 LÜTEINLEŞTIREN HORMON (LH)7.34 FSH4.99 ESTRADIOL51.11

TSH 2.29 PROLAKTIN22.30 LÜTEINLEŞTIREN HORMON (LH)7.34 FSH4.99ESTRADIOL51.11SERBEST TESTOSTERON (sonuçlanmadı)DEHIDROEPIANDROSTERON SULFAT (sonuçlanmadı)regl 3. günü yapılan bir tahlil 32 yaşındayım 2 hafta önce prolaktin 44.31 idi . Tüylenme ve PMS 'yi menstrüel dönemden 2 hafta önce yaşamaya başlıyorum. cevabınız için sonuçlanmamış olanların da görülmesi gerekir mi?

Tahlil.com Cevabı : http://tahlil.com/hormon-tahlili-soran-bayan-okurlarimiza-oneriler/ ...