16 yaşındayım sevgilim kendi eliyle bana masturbasyon yaptı sperm benim elimede bulaştı ?

Merhaba ben 16 yaşındayım sevgilim kendi eliyle bana masturbasyon yaptı sperm benim elimede bulaştı ben sildim ama tam sildiğimden emin değilim bende kız arkadaşıma kendi elimle masturbasyon yaptım sevgilim akşam korktuğundan gebelik testi yaptı ve pozitif çıktı doğruluk oranı kaçtır veya hamile kalmışmıdır ?eğer hamile kalmışsa aileye duyurmadan nasıl çözebiliriz

Tahlil.com Cevabı : Bu kadar erken yaşta bu işlere girişirseniz, ileride daha büyük sorunlarla karşılaşabilirsiniz.İkinizin de öncelikle cinsel konularda bilgisinin olmadığı anlaşılıyor. Kız arkadaşının eğer adetinde gecikme olduysa test yaptırması gerekli. Kendisi testi tam değerlendiremeyebilir. En iyisi kanda Beta HCG testi yapılması.Ancak adetinde gecikme varsa arkadaşının bu testi yaptırın.Eğer test pozitif çıkarsa, ailelere bilgi vermek en uygun çözüm.İleride telafisi mümkün olmayan gelişmeler olabilir.

s******** :

erkek arkadaşımın zevk suyu eline bulaşmışsa ve bu eliyle vajinama dokunduysa gebelik oluşabilirmi? ilişkiden bi ay sonra yapılan idrar testi negatifse gebelikten söz edebilirmiyiz? kolay gelsin

Cevap:

Cinsel konular ve gebelik oluşumuna dair bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor.Muhtemelen yaşınız da küçük.Özellikle sizin gibi erken yaşlarda bu tür ilişkilere girenlerden bu tür çok da anlamlı olmayan sorular geliyor.Bu tür durumlarda hamilelik şansı yoktur.Size önerimiz hamilelik oluşumu ve konuya dair sitemizde yazdığımız yazıları dikkatle okumanız ve bu konuda sorulmuş soru ve cevapları gözden geçirmeniz.Aşağıdaki bağlantıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ile cevapları okuyabilirsiniz.Hamilelik hangi durumlarda olabilir, konuya dair sorulmuş yüzlerce soru ve cevabı okumalısınız....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.