16 yassindayim erkegim ve sacim dokuluyor bunun sebebi masturbasyon cok yapiyorum

16 yassindayim erkegim ve sacim dokuluyor bunun sebebi masturbasyon cok yapiyorum iki gune bir her defada arka arkaya 3 4defa ve herhangi bir kansizligim felan yok .kisacasi masturbasyonun zaralari nedir

Tahlil.com Cevabı : Saç dökülmesi ilebir ilgisi yoktur, dermatolojiye başvurmanız gereklidir..