En son 31 temmuzda adet oldum adetim bittiktn bir gun sonra erkek arkadaşım prezervatif kullanarak birlikte olduk

En son 31 temmuzda adet oldum adetim bittiktn bir gun sonra erkek arkadaşım prezervatif kullanarak birlikte olduk herhangi bir yirtilma olmadi bir hafta sonra tekrar prezervektifle kullanarak arkadan birlikte olcaktk ama istemedm adetim 13 gun oldu gelmedi acaba hamilemiyim hemn cvp atarmsnz

Tahlil.com Cevabı : Test yaparak öğrenebilirsiniz..