16yasim var. Hocam dun bir panik atak yasadim

Merhaba sayin hocam. Benim adim Zeynep. 16yasim var. Hocam dun bir panik atak yasadim bende yurek bulanmasi,titreme, nefes darligi, mide agrisi oldu. Bunlar neden ola biler gecermi bu agrilar en cokta mide agrisi gecermi hocam. Ayri hastaliq yapmaz dimi panik atak. Mide agrisi nedendir? Cok sagolun.

Tahlil.com Cevabı : Psikiyatriden yardımalmanızı öneririz, düzgün bir tedavi ile geçer..