17 mayısta erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik, vajinama boşalmadı ama yine de şüpheliydik?

17 mayısta erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik, vajinama boşalmadı ama yine de şüpheliydik. 4 hazıranda adet oldum tam gününde hiç gecikmedi bu adetten sonra hamile olma ihtimalim varmı?

Tahlil.com Cevabı : Çok düşük bir ihtimal de olsa olabilir...