Merhaba sat 12.günü kan testi yaptırdım sonucum 5 çıktı ve kasık bel ağrılarım başladı sizce hamilelik varmı?

Merhaba sat 12.günü kan testi yaptırdım sonucum 5 çıktı ve kasık bel ağrılarım başladı sizce hamilelik varmı

Tahlil.com Cevabı : Sonuç negatiftir, ancak testi adet gecikmeniz var ise yapmalısınız..