17 yaşında varikosel ameliyatı oldum ?

17 yaşında varikosel ameliyatı oldum şimdi 21 yaşındayım ve kasık fıtıgı ameliyatı da geçirdim suanda sol testisimde küçülme var yok olmak üzere tek testisle çocugum olurmu ve küçülme engellenebılır mi ?

Tahlil.com Cevabı : Olabilir, ancak küçülme nedeni araştırılmalı ve sperm incelemesi yapılmalıdır..