17 yaşındayım. Adet düzensizliğim vardı. Adet düzensizliği derken adetim kahverengi geliyor ama normal oluyorum sadece renginde değişiklik var?

Merhaba , ben 17 yaşındayım. Adet düzensizliğim vardı. Adet düzensizliği derken adetim kahverengi geliyor ama normal oluyorum sadece renginde değişiklik var.Bunun için bir Ultrasonografi çektirdim.İnceleme sonucu aşağıdaki gibidir ;PELVİK ULTRASONOGRAFİ İNCELEMESİ : Mesane konturu düzgündür, taş ve kitle izlenmedi.Uterus orta hatta, antevert konumdadır. Boyutları 55*36*36 mm dir. Myometrium normal eko yapısında, homojen görünümde olup suprapubik yaklaşımla tesbit edilebilen myom izlenmemiştir.Endometrium kalınlığı 4,5 mm dir.Sol over boyutları 35*21*19 mm dir. Sol overde 14*11 mm, sağ overde 12*9 mm boyutlarında kistik görünümler izlenmiştir. (folikul kisti ?). Sağ over boyutları 35*28*19 mm'dir.Douglasta sıvı izlenmemiştir.Önemli bir şey var mı acaba bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler..

Tahlil.com Cevabı : Bir de kan testi yapıldı. Kan testinde Prolaktin 30,18 çıktı bu bir sorun mudur?