17 yaşındayım saçım çok döküldüğü için doktora çıkmıştım?

17 yaşındayım saçım çok döküldüğü için doktora çıkmıştım test sonuçlarımda gözüme bir kaç birşey çarptı acaba önemli mi ferritin: 4.4 normal değer: 11-307 mch: 26.6 normal değer: 27.2-33.5 rdw: 14.9 normal değer:11.7-13.4

Tahlil.com Cevabı : Demir eksikliği bulgularınız var.Saç dökülmesinin de nedenlerinden biri bu olabilir.Tedavi olmalısınız.