17 yaşındayım ve dün şekerden şüphelendiğim için kan tahlili yaptırdım sonuçlar şu yönde

Hocam merhaba 17 yaşındayım ve dün şekerden şüphelendiğim için kan tahlili yaptırdım sonuçlar şu yönde: LDL KOLESTROL,Direkt Ölçüm:80 Trigleserid:80 Glukoz.87 AST(SGOT):12 HDL KOLESTROL:47 Kreatinin:1 Sorun varmı hocam değerlerimde şimdiden teşekkürler hayırlı günler.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal görünüyor..