Biokimya testlerimi yorumlar mısınız..

iokimya        [H] Alanin    Aminotransferaz    21 Aspartat    Aminotransferaz    21 Glukoz        118 HDL    kolesterol    32 Kolesterol        176 Kreatinin        mg/dL LDL    kolesterol    123 mg/dL        - mg/dL        19 mg/dL        200 Trigliserid         Üre        34         ødrar Tetkiki          Berraklık        Berrak Bilirubin        Negatif Blood        Negatif Glukoz        Negatif Keton        Nega

Tahlil.com Cevabı : Kan şekeriniz yüksek, endokrinolojiye başvurmalısınız..