17 yaşındayım yaklasik 6-7 aydir ereksiyon da güçlük yasiyorum (sevgilim hamilediye kafami takmistim sanirim ondan)

17 yaşındayım  yaklasik 6-7 aydir ereksiyon da güçlük yasiyorum (sevgilim hamilediye kafami takmistim sanirim ondan) sabah ereksiyonum biranda kesildi , ereksiyonda sorn yasadim,suan sabah ereksiyonum yok ve eskiden hayalle bile olurken simdi biraz elleyince oluyor,

Tahlil.com Cevabı : Oldukça erken yaşlarda cinsel deneyim yaşayanlarda zaman zaman bu tür çoğunlukla da psikolojik nedenli olarak sorunlar yaşanabiliyor. Bu durumda en doğrusu şikayetleriniz devam ederse sırasıyla psikiatri ve üroloji bölümlerine başvurmanız..