30nisanda adet gördüm 5gün sürdu bu ayda 17 gün geçikmem var

merhabalar yaşım 30. 30nisanda adet gördüm 5gün sürdu bu ayda 17 gün geçikmem var diye idrar tahlili yaptırdım sonuç pozıtıf cıktı daha sonra kan testi yaptırdırdım. beta hcg değerlerim tahlil kagıdında sonuç : 6835 diyor referans aralıgım 0-0,5 bu degerler kafam karıştı hangisini dikkate almalıyım

Tahlil.com Cevabı : Hamilesiniz, doktora gidin... Tebrikler..