18 ay once supheli iliskim olmustu.45 .gun elisa testi oldum negatifti.

Hocam 18 ay once supheli iliskim olmustu.45 .gun elisa testi oldum negatifti.fakat dilim 1 yildan uzun suredir beyaz be tuylu gibi gorunumu var.testime guvenebilir miyim.eger guvenilirse bu dilimin sebebi nedir.saygilar

Tahlil.com Cevabı : HIV korkun var anlaşılan, sitemizde bu konuda yazılmış yazıları arama motorumuzdan bulabilirsin.