Eşimin sperm sayısı:7,600,000

İyi Günler..eşime sperm tahlili yaptırdık yorumlarsanız sevinirim. cinsel perhiz günü:6 renk ve görünüm:GRİ likefiye süresi:50 vizkozite:NORMAL miktar:3,8 reaksiyon (ph):6,8 sperm sayısı:7,600,000 total sperm sayısı:28,880,000 ileri hızlı hareketli:6 ileri yavaş hareketli:12 yerinde hareketli:18

Tahlil.com Cevabı : Eşinizin sperm sayısı düşük bu da normal değil.Araştırılması için üroloji bölümüne başvurmalı.