18 yasinda bir bayanim sirtimda belimde ve gobegimde belirgin uzunlukta ve siyahlikta tuylenme var cok rahatsizim

 18 yasinda bir bayanim sirtimda belimde ve gobegimde belirgin uzunlukta ve siyahlikta tuylenme var cok rahatsizim. Endokrinoloji bolumune gittigimde hormina bir sorun ise tedavi olduktan sonra bu tuylerden kurtulmamin mumkunati nedir?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle kıllanmanızın nedeni araştırılmalı ve bu yönde tahliller yapılmalı.Daha sonra  tercihen bir cildiye uzmanına da danışarak epilasyon yönünden de bir tedavi için bilgi alabilirsiniz.