Nişanlımla adetimden 1 gün sonra ilişkiye girdik. içime boşalmadı fakat zevk suyunun geldiğini söyledi?

merhabalar. nişanlımla adetimden 1 gün sonra ilişkiye girdik. içime boşalmadı fakat zevk suyunun geldiğini söyledi. şu anda adetim 1 gün gecikti.hamilelikle ilgili belirtilerden kahverengi akıntı,göğüslerde şişkinlik ve acı,kasık ağrısı gibi belirtiler bende mevcut.hamile olma olasılığım nedir?

Tahlil.com Cevabı : Gecikme yaşadıysanız 1 haftaya kadar da gecikme sürerse bir test yapıp bakabilirsiniz.