18 yaşındayım kan tahlilinde ki TSH değerim şöyle 2,85 0,51 - 4,30 uIU/mL

Merhaba ben 18 yaşındayım kan tahlilinde ki TSH değerim şöyle 2,85 0,51 - 4,30 uIU/mL bu değerde tiroid hastalığı gibi bir durum var mı? Ve sadece TSH değerinden tiroid hastalıkları anlaşılır mı?

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal. Bir anormallik görülmüyor.