24 yaşındayım ve 9 haftalık hamileyim. TSH sonucum 3.49 çıktı ve hamileliğimin risk taşıdığını öğrendim

en 24 yaşındayım ve 9 haftalık hamileyim. TSH sonucum 3.49 çıktı ve hamileliğimin risk taşıdığını öğrendim. bu oran çok mu yüksek bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : İdeal TSH düzeyi 1-2.5 uIU/ml arasında olmalı, endokrinoloji tarafından değerlendirilmeniz uygundur..