18 yasindayim ve 46.9 kiloyum bazen 48 e kadar cikiyorum ve daha fazla kilo alamiyorum

18 yasindayim ve 46.9 kiloyum bazen 48 e kadar cikiyorum ve daha fazla kilo alamiyorum ne yapmam gerekiyor ?

Tahlil.com Cevabı : Boyunuz ile birlikte kilonuzu değerlendirmek gerekir.BMI hesaplaması bize yol gösterecektirYine de bir diyetisyene danışmanızda yarar var.