1/80 pozitif değeriyle brusella teşhisi koydular. Malum 2 li antibiyotikle 5. hafta sonunda yeni testte 1/160 pozitif olarak çıktı.

 Annemin şiddetli bel kalça ağrısıyla gittiğimiz hastanede 1/80 pozitif değeriyle brusella teşhisi koydular. Malum 2 li antibiyotikle 5. hafta sonunda yeni testte 1/160 pozitif olarak çıktı. Bu ne anlama geliyor? Çok teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Titrelerde yükselme olması yeni geçirilen bir Brusella enfeksiyonu olduğu yönünde bilgi veriyor.