İdrar testinde bakteri yazıyor, ağrılarım bundan dolayı olabilir mi..

oşalma olmdan sürtünerk ilşkiden 1gn snra adet oldm 5gn erkn kanamam nrmaldi ilk 2gün yoğndu. 13gün snra idrar testi yaptm negatfti. 15.günde bhcg 0.24 çktı.gebelk olsa çkarmydı günlrdr kask ağrılarm batmalr var.İdrar tahlilmde enfeksiyn var dedi dr. testte bakteri oldğu yazıyo.Ağrılr bundn olablrm

Tahlil.com Cevabı : İlişkiden bir sonraki adetinizde gecikme olur ise testi yeniden tekrarlayın, idrar yolu enfeksiyonu için idrar kültürü yaptırmanızı ve tedavi almanızı öneririz..