19 haftalık hamileyim bu değerler normal mi korkuyorum?

19 haftalık hamileyim bu değerler normal mi korkuyorum :( pH 6.5 5,0 - 8,0 Dansite (SG) 1.026 - 1,005 - 1,027 Glukoz (idrar) Neg mg/dL - Negatif Bilirubin Neg µmol/L - Negatif Urobilinojen Normal Normal - Normal Keton Neg Negatif - Negatif Protein Neg mg/dL - Negatif Nitrit Neg Negatif - Negatif Eritrosit ++ /µl - Negatif Lökosit ++++ Negatif - Negatif Renk Açık Sarı Berraklık bulanık Eritro Mikroskobi 14 - Her Sahada Lokost Mikroskobi bol - Her Sahada Bakteri AZ - Her Sahada Yassı Epitel 11

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen bir idrar yolu enfeksiyonu geçiriyorsunuz. Gebelerde idrar yollarında enfeksiyon geçirme ihtimali daha fazladır ve çoğu zaman kişinin bir şikayeti olmayabilir ve bu duruma asemptomatik bakteriüri denir. İdrar kültürü yaptırmalısınız ve onun sonucuna göre ilaç kullanmanız gerekebilir.