Protein(+) ph 6,5 dansite 1,023 glukoz (-) keton (-) yassı epitel : 6 ....

Protein(+)ph 6,5dansite 1,023glukoz (-)keton (-)yassı epitel : 6eritrosit (-)bilirubin (-)lökosit (-)nitrit (-)eritrosit rbc1,wbc4 (her sahada)ürobilinojen normallökosit wbc4(her sahada) idrar testi sonuçlarım bunlar.cumartesi günü aşırı mide bunlantısı,baş dönmesi,göz kararmasıyla uyandım. aradan bi kaç dk sonra baygınlık geçirdim. uyandığımda vücudumda aşırı bi şekilde terleme meydana geldi. 3 gündür baş ağrısı mide bulantısı baş dönmesi gibi şikayetlerim vardı. iç hastalıkalrı doktoruna gittim kan ve idrar testi sonucu istedi. yukardaki değerleri yorumlayabilirmisiniz iyi akşamlar

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu olma ihtimaliniz var.İdrar kültürü yararlı olabilir.Ancak bu sonuçlar şikayetlerinizin nedenlarini açıklayacak detaylar içermiyor.Şikayetleriniz devem edrse ilave tetkikler de istenebilir.