19 yasındayım bu testide tüylenme sorunum vardı o yüzden yaptılar Prolaktin 8.48 TSH 1.14 Total testesteron 0.81

Sanırım yeterli bilgiyi vermedğimden yorumlanmadı tahlilim:)19 yasındayım bu testide tüylenme sorunum vardı o yüzden yaptılarProlaktin 8.48Dehidroepiandrosteron sulfat 317.2TSH 1.14Total testesteron 0.81Bu değerler normalmidir?

Tahlil.com Cevabı : Hormon testleriniz normal