2 3 ay çıkmayan gebelikler okudum böyle birşey mümkün mü?

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik :( makat bölgeme bulaştı sperm bende sildim ilişkiden sonra 20 tane idrar testi 3 kan testi yaptırdım <0.100 hepsi yani negatif. Ultrasyonla bakıldı hiçbirşey görülmedi ben bu 56 günde 2 kez adet oldum ama az sürdü sanki karnımda şişlik var başımda ağrıyor internetten 2 3 ay çıkmayan gebelikler okudum böyle birşey mümkün mü nolur yardım edin çok kötü durumdayım

Tahlil.com Cevabı : Mümkün değil. Bir psikiyatri uzmanına muayene olmalısınız.