Adetinde 4 günlük bir gecikme söz konusu .

merhaba doktor bey . boşalma olarak ağızdan ilişki sonucu sevgilimin ağzına boşaldım yaklaşık 20 dakika sonra sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. vajinasına boşalmadım . zevk suyu gelmiştir mutlaka . şu anda adetinde 4 günlük bi gecikme söz konusu . yardımlarınızı bekliyorum

Tahlil.com Cevabı : Gecikme bir haftayı geçerse test yaptırabilirsiniz.