2 ay önce bir beraberlik yaşadım ilk adetimi oldugum halde kasıklarımda agrı ve vajina dudaklrnda şişme oldu şüphelendm ilk test 2,5 çıktı ikinci test 0,2 çıktı ,idrar testi de yaptım sonuç negatif gösteriyor hala şüphem ve şişlik var?

Tahlil.com Cevabı : Biz tahlilinizi yorumlayalım siz şüphenize ister devam edin ister etmeyin.Sonuçlarınız negatif, hamile değilsiniz.

n********* :

Merhaba,Adet tarihim : 25/10/201220/11/2012 de gebelik için kan testi yaptırdım , değeri 5,6 çıktı.26/11/2012 de tekrar test yaptırdım sonuç 44,0 çıktı. Bunun dışında dünden beri ara ara kahverengi kan geliyor. Sizce hamilemiyim ?Yanıtınız için şimdiden teşekkürler..Saygılarımla,

Cevap:

Evet henüz çok yeni bir hamilelik bulgusu sonucunuz

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.