Erkek arkadaşımla ilişkiye girdim. Geri çekme yöntemini kullandık, fakat korkularım var… Adet günümden 9 gün önce birlikte olduk ve bu günden 5 gün sonra 1 günlük bir kanama yaşadım sadece. Normalde 7 gün sürerdi kanamam. yani normal adet günümden 3 gün önce kanamam oldu ve 1 gün sadece… Acaba ilişki öncesinde gelen su nedeniyle hamile kalmış olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Bir gün kanama çok normal değil, tedbiren başka bir kanamanız daha olmaz ise bir hafta sonra gebelik testi yaptırabilirsiniz.Ancak hamilelik ihtimali de pek yüksek görülmüyor.