2 ay önce idrar yolu enfeksiyonu geçirdi ve hastanede yattı,bugün kontrol için gittik ve tekrarladığını öğrendik sonuçlarını yorumlar mısınız..

mrb benim 8 yaşında kızım var 2 ay önce idrar yolu enfeksiyonu geçirdi ve hastanede yattı,bugün kontrol için gittik ve tekrarladığını öğrendik tıp fakultesinde tedavi görüyoruz ve brahatsızlığı sık tekralıyor CRP(kantitatif) SONUÇ 0,319 birim/mg/dl ref aralığı/0-0,8 KREATİNİN SNUÇ 0,43REFARL05-1,2

Tahlil.com Cevabı : Sonuçları normal sınırlardadır..