2 ay önce kıyafetlerle sürtünme yaşadım ve üstüne 2 adet gördüm?

2 ay önce kıyafetlerle sürtünme yaşadım ve üstüne 2 adet gördüm. adet sonrası yumurtalık ağrısı başladı Adet olan biri hamile olmaz yazmışsınız ama kafam rahatlasın diye test yapacağım. Adetiime 9 gün var test yapsam sonuç doğru çıkar mı? Ya da gebe olma ihtimalim var mı?

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetli ilişkilerde hamilelik ihtimali yoktur. İfadelerinize göre hamile olmadığınız anlaşılıyor.

h*********** :

Kıyafetli ilişkilerde hamilelik ihtimali yok demişsiniz Ancak yine de sormak isterim rüştü yoluyla bir ilişki yaşadım Ancak benim üzerimde dantelli bir çamaşır vardı sevgilinin üzerinde ise boxer boşalma oldu sizce hamilelik ihtimali nedir ?

Cevap:

Adetinde 5 gün veya daha fazla bir gecikme olursa gebelik testi yapabilirsin.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.