Adetimin son günüydü 1-2 damla kan geldi ilişkimden 4-5 saat önce yani adet dönemimdeydim

adetimin son günüydü 1-2 damla kan geldi ilişkimden 4-5 saat önce yani adet dönemimdeydim . an*l ilişki yaşıyoruz bakireyim erkek arkadaşım pen*sinin çıkardı arkamdan o an vajinamın etrafına 1-2 damla boşaldı bende hemen sildim hamile kalma riskim varmı ?

Tahlil.com Cevabı : Risk düşük ama vardır..