2 aydır mıdem bulanıyor son bır aydır kokulara hassasıyet ve ıstah kaybıda arttı

Merhaba 23 yasındayım bayanım yaklasık 2 aydır mıdem bulanıyor son bır aydır kokulara hassasıyet ve ıstah kaybıda arttı. evliyim ama reglim düzenli oldu . Bunun nedeni ne olabilir?.. Şimdiden teşekkür ederim .

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle midenizde bir problem olup olmadığının araştırılması gereklidir..