2 aydr adet olmuyorum adet sökücü ilçlar içmeme ragmen . boşalıp bosalmadgnı bilmiyorum?

16 yasndaym düzensiz adet oluyorum doktorlar sağ yumurtalıgımı göremediklerini söylüyolar erkek arkadasmla sürtünme yolyla ilişkiye girdik erken bosalıyodu 2 aydr adet olmuyorum adet sökücü ilçlar içmeme ragmen . boşalıp bosalmadgnı bilmiyorum

Tahlil.com Cevabı : Mutlaka bir kadın doğum uzmanına başvurarak regl düzensizliğinize yönelik tedavi görmelisiniz. Cinsel birlikteliklerinizi hem fiziksel hem psikolojik olarak tam bir olgunluğa erişince yaşamalısınız.