Merhabalar.Benim 2 gün adetim gecikti 2.günümde damla şeklinde kan geldi adet oldum zannettim ama sonrasinda gelmedi?

Merhabalar.Benim 2 gün adetim gecikti 2.günümde damla şeklinde kan geldi adet oldum zannettim ama sonrasinda gelmedi.Ara ara kahverengimsi akıntı geliyor sebeplerini bilemedim. Bugün 3.gün ama hala gelmedi.Yardimci olursaniz cok sevinirim Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Kahverengi akıntının pek çok nedeni olabilir. Daha çok bilgi için tıklayın.