2 bacağımda cok şiddetli agrılarim var ayakta 3 dakikadan fazla duramıyorum agrilarim cok siddetli yürüyemiyorum

Ben Elif  27 yasindayim 2 bacağımda cok şiddetli agrılarim var ayakta 3 dakikadan fazla duramıyorum agrilarim cok siddetli yürüyemiyorum da guc yok derman yok bacaklarimda .agrilarim ise cok siddetli.Doktora gittim kan tahlili yaptirdi bana sonucum hidroksi vitamin d 6.74 ciddi eksiklik yaziyor. Demir degerim 29 cikmis. Gfr glomerül filtrasyon hizi 127cikmis sonucumu doktora gosterdim.bana 2 cesit ilac verdi agrilarin gecmezse hemen fizik tedavi ye git dedi.Kemik erimesi buyuk ihtimal le dedi .aradan 1ay gecti agrilarim cok siddetli dahada kotu oldum diyebilirim fizige randevumu aldim sonucumu degerlendirirseniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Evet D vitamini değeriniz oldukça düşük.Bu yönde tedavi olmalısınız.
Bizim önerimiz hormonal bir sorununuz olup olmadığı yönünde endokrinoloji bölümüne de başvurmanız.