2 defa hepatit testi yaptırdım.

Hocam Merhaba, 2 defa hepatit testi yaptırdım.. 1.testimin sonucu HBsAG 1,23 pozitif-ANTİ HIV 0,147 negatif-ANTİ HCV 0,042 negatif 2.testimin sonucu HBsAG 1,16 pozitif-Anti, HBc IgG 1,82-ANTİ HBc IgM 0,057 anti HBs <2- ANTİ hcv 0.046 2 testte sağlık ocağında yapıldı.sonuçları yorumlarmısınız..tşk

Tahlil.com Cevabı : HBs Ag 'niz düşük pozitif çıkmış. Daha büyük bir merkezde tekrarlamanızı öneririz.