2 gün gecikti haptan veya strestendir heralde. Hamile miyim?

Merhaba hocam, 25 haziranda sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık fakat vajina kenarına boşaldı ve hemen temizledik vajina ağzına boşalma bulaşmadı peçeteyle aşınana kadar sildim ama yinede 16 saat sonra norlevo hapı kullandım adetim 2 gün gecikti haptan veya strestendir heralde. Hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Stres de olabilir, hamilelik de, test yapmanızı öneririz..