2 gün önce biriyle birlikte oldum. Prezervatif kullanrak özellikle

2 gün önce biriyle birlikte oldum. Prezervatif kullanrak özellikle. Ama karsimdaki insandan asidi derecede HIV tasidigi konusnda şüphe duydum. Bugün 2. Gün kendimi grip gibi hissediyorm genzimden akinti var gibi hafif bogazim yanmakta iyice boyle hemen belirti verir mi? Doktora ne zaman gorunmelimi?

Tahlil.com Cevabı : Hayır bu kadar çabuk belirti vermez, ancak başka bir enfeksiyonunuz olabilir..