Merhaba hocam 12.06.2014 tarihin şüpheli bir ilişkiye korunmasız girdim. Çıktıktan sonra bilgisiz olduğumdan size sorman istedim. Hangi testleri yaptırmalıyım?

Merhaba hocam 12.06.2014 tarihin şüpheli bir ilişkiye korunmasız girdim. Çıktıktan sonra bilgisiz olduğum için bu kadar hastalık riski olduğunu bilmiyordum. Erkeğim Cinsel yolla bulaşabilecek herhangi bir hastalık varsa test yaptırmak istiyorum sadece hıv değil Ne zaman hangi testleri yaptırmalıyım ?

Tahlil.com Cevabı : Enfeksiyon hastalıkları uzmanına başvurmanızı ve gerekli testleri yaptırmanızı öneririz..