sorum şüpheli ilişkiye girdikten sonra 30. gün hastaneden randevu aldım hıv testi olmak için sizce erken zamanda mı?

İyi günler hocam benim sorum şüpheli ilişkiye girdikten sonra 30. gün hastaneden randevu aldım hıv testi olmak için sizce erken zamanda mı gidiyorum gideceğim hastanede pcr tahlil bölümü de var doktor ne testi yaptırır bilmiyorum ben nasıl bir yol izlemeliyim çok pişmanım ve psikolojim bozuldu.

Tahlil.com Cevabı : Doktora durumunuzu ayrıntılı olarak anlatırsanız size gereken tetkikleri yaptıracaktır, ancak 6 ay sonra da tetkikleri tekrarlamanızı öneririz..