2 gün önce Comfort early hcg testinde silik bir çizgi çıktı emin olmam için bir daha ne zaman hcg idrar testi yapmalıyım ve si

Hocam Merhaba 30 gün içerisinde regl oluyorum.Ekim 1 gecesi regl oldum 6 Ekimde bitti.7-9-12--14-15-17 Ekim geceleri korunmasız ilişkiye girdim eşimle 29 Ekim sabahı Comfort early hcg testinde silik bir çizgi çıktı emin olmam için bir daha ne zaman hcg idrar testi yapmalıyım ve silik çizgiye göre hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : İdrarda gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması sonucun pozitif olduğu anlamında gelir.Ancak ilişki sonrasında beklene adet tarihinde gecikme olması durumunda yapılan gebelik testi daha sağlıklı bilgi verir bu yüzden adet tarihinizde gecikme olması durumunda testi tekrarlamanızda fayda var ve kanda  gebelik testi yaptırmanız daha güvenilir sonuç elde etmenizi sağlayacaktır