2 gün önce kene ısırıldığını tespit ettim ve 1 gün önce testleri yaptırdım?

2 gün önce kene ısırıldığını tespit ettim ve 1 gün önce testleri yaptırdım. doktor bir sorun yok dedi. 2. ve 3. test de yaptırılması gerekiyor mu diye sorduğumda gerek yok dedi. başka bir test yaptırmama gerek var mı acaba ? Teşekkürler,

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda en uygunu tercihen bir araştırma hastanesi ve/veya üniversite hastanesinin enfeksiyon hastalıkları bölümüne başvurmanız.