3 yaşındaki kızımın idrar tutma sıkıntısı yoktu. 1 ay önce idrarını tutamamaya başladı?

3 yaşındaki kızımın idrar tutma sıkıntısı yoktu. 1 ay önce idrarını tutamamaya başladı. tahlil yapılmadan doktor antibiyotik şurup verdi. geçmedi daha sonra tekrar verdi.yine geçmedi.. bir ayda iki şişe bitirdi.. daha sonra tahlil yaptırdık birşey yok diyor ultrason verdi.. PCT 2.20H 0,108-0,282.

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz değer idrar yolları hakkında hiç bir bilgi vermiyor.Doktorunuz gerek görürse bir takım idrar tahlilleri, ultrason ve radyolojik film gibi ilave tahliller isteyebilir kızınızdaki rahatsızlık için