Anti Toxo IgG 125.0 Pozitive Anti Toxo IgM 0.443 ?

Anti Toxo IgG 125.0 Pozitive Anti Toxo IgM 0.443 Negative Anti CMV IgM 0.556 Negative Anti CMV IgG 412.0 pozitive yorumlarınız bekliyorum teşekkürler..

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.IG M pozitiflikleri  geçirilmekte olan bir enfeksiyon yönünden bilgi verir sizde de böyle bir durum yok