2 gün önce sevgilimle ilişkiye girdik ama boşalmadım sadece zevk suyu geldi

2 gün önce sevgilimle ilişkiye girdik ama boşalmadım sadece zevk suyu geldi bnde tam vajinasınada pen*simin deydiğini düşünmüyorum acaba sevgilim hamile kalır mı

Tahlil.com Cevabı : Küçük yaşlarda  olup  cinsel konularda bilgi sahibi olmadan  cinsel  deneyim yaşayan sizler gibi pek çok okurumuz var.Bu tür  ilişki sonrası hamilelik korkusu ile bizlere bir çok soru geliyor.Bize yazdığınız ilişki türünde  hamilelik ihtimali pek mümkün görülmüyor.Tahlil.com doktorları olarak size önerimiz mutlak suretle aşağıdaki bağlantıyı dikkatle okuyup hamilelik oluşumuna dair bilgi sahibi olmanız.Aşağıdaki bağlantıda belirtilen yazıları ve sorulmuş benzer soru ve uzmanlarımızca verilen cevapları dikkatle okursanız bu konuda bilgi sahibi olacağınızı umuyoruz.Hamilelik hangi tür ilişkilerde olur, ne tür ilişkilerde olmaz?

o***************** :

iyi günler ben kız arkadaşımla 20 nisan da sürtünme yolu ile ilişkiye girdim üzerimizde elbise yoktu ben boşaldım kız arkadaşım mın vajinasına bulaştı hemen kalktı sildi sonra da su ile yıkadı acaba hamile olma riski var mı cevabınız için şimdiden teşekkürler

Cevap:

Yaşamış olduğunuz bu tarz bir ilişki sonrası  gebelik şansı yok denecek kadar azdırFakat bu işler şakaya da gelmez. Beklenen adet tarihinde  en az 7 gün gecikme olursa tedbiren de olsa  hamilelik testi yaptırılabilir.Gebelik testi ve hamile kalma olasılığına dair sitemizde yayınlanmış yazıları, sorulmuş benzer  soru ve uzmanlarımızın verdiği cevapları okumak için tıklayınız......

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.