2 gündür kahverengi lekelenmem sürüyor.Geçen ay ilişki sırasında kanamamda olmustu.jinekolog temiz bir ultrason problem görünmüyor strese baglı olabilir dedi

25 aralıkta adet oldum 4 ocak'a kadar sürdü son 2 gündür kahverengi lekelenmem sürüyor.Geçen ay ilişki sırasında kanamamda olmustu.jinekolog temiz bir ultrason problem görünmüyor strese baglı olabilir dedi ve climen draje verdi 21 günlük.sağ kasıgım hasta olacakmısım gibi ağrıyor.ne yapabilirim?

Tahlil.com Cevabı : Kadın doğum doktorunuza tekrar başvurun, gerek olursa üroloji doktoruna da başvurabilirsiniz.