Erkek arkadasımın pen*sinin başında kırmızı benekler olustu, hic bir kasıntı falan yok ama korkulacak bir sey mi merak ediyoruz.

 Erkek arkadasımın pen*sinin başında kırmızı benekler olustu, hic bir kasıntı falan yok ama korkulacak bir sey mi merak ediyoruz. Sorumu yanitlarsaniz cok sevinirim hocam, kolay gelsin..

Tahlil.com Cevabı : Bir enfeksiyon geçiriyor olabilir.Bir cildiye veya ürololoji uzmanına başvursun.